O mnie

Mam na imię Andrzej i mam zamiar prowadzić tego bloga. Zobaczymy, z jakim skutkiem. Jako, że jestem fanatykiem surviwali i podróży ten blog będzie miał głównie charakter podróżniczy, chociaż nie tylko. Z pomocą serwisu mam zamiar ułatwić Wam podjęcie decyzji, jakie miejsce wybrać na wakacje i jak się do tego przygotować.

Zaprezentuje zarówno miejsca za granicą, jak i polskie, które moim zdaniem są niedoceniane. Jest to dla mnie zastanawiające, bo mamy czym się pochwalić. Poza tym będę chciał Wam pomóc w ustaleniu, co należy w dane miejsce ze sobą zabrać i jak się przygotować. Oprócz tego na przykładzie mojego kolegi opowiem Wam jak można podróżować i zarabiać w jednym.

Podróże wiążą się na pewno ze zdrowym stylem życia, dbaniem o własne zdrowie, aby zwyczajnie mieć siły i kondycję do odwiedzania różnych zakątków globu. Dlatego też w ramach tego bloga będę chciał co jakiś czas napisać kilka słów o kwestiach zdrowotnych, a również tych poprawiających nasz stan emocjonalny np. poprzez zahamowanie procesów starzenia (co też jest pewnego rodzaju ewenementem).

Oprócz tematów związanych z podróżami  i zdrowiem jestem otwarty na inne propozycje także piszcie. Mam nadzieję, ze znajdziecie coś dla siebie w tym serwisie. Zapraszam do aktywnego uczestnictwa w procesie tworzenia.