Hotele dla zwierząt dobrym rozwiązaniem na czas wyjazdu

Zima to wymarzony czas na urlop. Wspaniała aura zachęca nas do kontaktu z pięknymi krajobrazami. Możemy sobie na to pozwolić podczas długiej przerwy świąteczno – noworocznej, a następnie ferii. Jest to niezwykła okazja na wypoczynek. W tym okresie możemy jednak stanąć przed nieoczekiwanym dylematem. Wyjeżdżając z domu napotykamy na pytanie: jak zabezpieczyć nasze zwierzęta? Przecież podczas gdy my miło spędzamy czas, nasz pies czy kot powinny znajdować się pod dobrą opieką. Dobrze jest gdy możemy je zabrać ze sobą, ale hotele nie zawsze przygotowane są na czworonożnych gości.

Nasza rodzina i przyjaciele także często nie jest gotowa żeby przyjąć wymagające dużej troski zwierzęta. Na szczęście w Polsce już od jakiegoś czasu istnieją i dobrze funkcjonują hotele dla zwierząt gdzie również pies czy kot mogą liczyć na miły wypoczynek. Takie hotele znajdują się w całej Polsce i cieszą się narastającą popularnością.

Wybierając odpowiednie miejsce powinniśmy kierować się przede wszystkim warunkami jakie czekają tam na zwierzęta. Możemy zapoznać się ze stroną internetową jaką reklamuje się hotel, a także zobaczyć je osobiście i sprawdzić jak pies i kot czują się na miejscu. Gdy wybieramy hotel dla zwierząt bardzo ważna jest też jego odległość od naszego domu. Wyjeżdżając na wypoczynek powinniśmy w miarę szybko i wygodnie zawieść zwierzęta na miejsce.

  1. a mozesz jakis konkretny hotel polecic? wyjezadzam za miesiac na wakcje do Hiszapnii i musze moją sunie zostawic a chce zeby trafiła w dobre rece;)

    Odpowiedz
  2. ja zostaiwłem swojego psa raz w hotelu i mimo ze miał naprawde swietną opieke nie umiał sie tam odnaleźć beze mnie no i bardzo tesknił. Dlatego teraz jak wyjeźdzam to zostawiam go pod opieką rodziców.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz